رمان و داستان

دانلود رایگان کتاب معجزه ی شکر گزاری

کتاب “معجزه شکرگزاری”، ترجمه‌ی کتاب “The miracle of gratitude” نوشته‌ی راندا برن، یکی از آثار معروف این نویسنده آمریکایی است. در این کتاب، راندا برن با زبانی ساده و مناسب به مخاطب آموزش می‌دهد که چگونه با تمرین‌ها و عمل به اصول شکرگزاری، می‌توان زندگی را بهبود بخشید. برای خواندن کتاب های بیشتر با وورلدایونتس همراه باشید.

کتاب “معجزه شکرگزاری” تمرین‌هایی را برای هر روز به مخاطب ارائه می‌دهد تا او بتواند از طریق شکرگزاری برای همه‌ی نعمت‌ها و مواقع مختلف در زندگی‌اش، زندگی بهتری داشته باشد. این تمرین‌ها و توصیه‌ها به مخاطب کمک می‌کنند تا از تعادل درونی بیشتری برخوردار شوند و سبک زندگی شان بهبود یابد. تمرین‌های این کتاب به مخاطب این امکان را می‌دهد که نگرش خود را تغییر داده و به سمت یک زندگی مثبت‌تر و مملو از شکرگزاری حرکت کند.

راندا برن در این کتاب تاکید دارد که شکرگزاری به ما کمک می‌کند تا با نگرش مثبت‌تر به زندگی بنگریم و بر رویدادها و تجربیاتمان به شکل مثبت‌تری واکنش نشان دهیم. او با ارائه تمرین‌ها و تجربیات شخصی، به مخاطب نشان می‌دهد که چگونه با تغییر نگرش به نعمت‌های زندگی، می‌توان زندگی را غنی‌تر و خوشبخت‌تر کرد.

بنا به گفته‌های راندا برن در کتاب “معجزه شکرگزاری”، اگر مردم تمرین‌های ارائه شده در این کتاب را به مراتب اجرا کنند و با ایمان و اشتیاق به آن پایبند باشند، پس از ۲۸ روز تغییرات معناداری در زندگی‌شان مشاهده خواهند کرد. این تمرین‌ها به آنها کمک می‌کنند تا نگرش به زندگی‌شان را تغییر داده و با شکرگزاری به نعمت‌های حاضر در زندگی‌شان، زندگی خود را بهبود بخشند و به سمت یک زندگی با پویایی و آرامش داخلی حرکت کنند.

برای دانلود پی دی اف کتاب معجزه شکرگزاری  روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک دانلود معجزه شکر گزاری 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا