رمان و داستان

کتاب دهکده آدم خواران

کتاب بخوانیم!!

خلاصه کتاب دهکده آدم خواران

دهکده آدم خواران ، یک رمان هیجان انگیز نوشته ژان تولی و ترجمه شده توسط بهجت نجفی است. این کتاب به بررسی یک واقعه ترسناک در زمان جنگ بین فرانسه و پروس می‌پردازد. برای خواندن کتاب های بیشتر با وورلدایونتس همراه باشید.

در دهکده‌ای فرانسوی، در زمانی که جنگ بین فرانسه و پروس در حال رویارویی بود، رویدادی شوم رخ می‌دهد. این داستان بر اساس یک واقعه واقعی توسط نویسنده ساخته شده است و بر ظلم و تباهی انسان‌ها در شرایط جنگ تمرکز دارد. در سال ۱۸۷۰، در دوران حکومت ناپلئون سوم در فرانسه، این کشور با بحرانی روبرو شده بود و هم‌زمان با آن، پروس به قدرت خود برسید. در این شرایط، رهبر پروس به نامهایت براندیبارت، به حمله به فرانسه پرداخت. فرانسه که ناپدید شدن جانشینان خود را تجربه کرده بود و تنها جلوی قدرت پروس را نداشت، در جنگ شکست خورد و به وجود امپراتوری آلمان منجر شد.

در این میان، در یک دهکده‌ی فرانسوی واقع در جنوب غربی کشور، یک فاجعه بزرگ رخ داد. مردم این دهکده، که تحت تأثیر شدید وضعیت جنگ قرار گرفته بودند، به یک رفتار غیرانسانی متوسل شدند. نویسنده این رمان، ژان تولی، قبل از نگارش کتاب، به این دهکده سفر کرد و با مردم آن صحبت کرد. این مکالمات به گونه‌ای جاری شدند که مردم به تهدید و تحریک نویسنده کشیده شدند و او ممکن بود قربانی بعدی شود.

برای دانلود فایل پی دی اف با تلفن همراه روی لینک زیر نگه دارید با باز شدن منو دکمه دانلود رو بزنید تا فایل به آسانی رو گوشی شما دانلود شود.

لینک دانلود دهکده آدم خواران

Related Posts

گیاه رزماری برای چی خوبه ؟
گیاه رزماری یک گیاه دارویی است که در کشورهای مختلف...
Read more
زندگی به سبک بازماندگان نخستین
بازماندگان نخستین یا اولین انسان‌ها که برای بقا در طبیعت...
Read more
گوش این حیوان بر روی پاهای او...
حیواناتی که گوش‌هایشان روی پاهایشان قرار دارند، یک جالبیت ویژه...
Read more
دانلود رایگان تمام آنچه هرگز به تو...
"تمام آنچه هرگز به تو نگفتم" یک رمان بسیار ساده...
Read more

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا