رمان و داستان

دانلود رایگان تمام آنچه هرگز به تو نگفتم

“تمام آنچه هرگز به تو نگفتم” یک رمان بسیار ساده و در عین حال شگفت‌انگیز است که در مورد چالش‌ها و رازهایی است که زندگی انسان به آن می‌پردازد. این کتاب اثر سلست اینگ نویسنده چینی-آمریکایی است و در مدت ۶ سال نوشته شده است. برای خواندن کتاب های بیشتر با وورلدایونتس همراه باشید.

در ابتدای کتاب، جمله‌ای تکان‌دهنده آمده که ورود خواننده به دنیای داستان را تحریک می‌کند: “لیدیا مرده، اما هنوز کسی نمی‌داند.” این جمله کوتاه توانسته است در همان آغاز، ماجرای کتاب را به نحوی فراگیر کند که خواننده نمی‌تواند از آن بی‌توجهی کند. سلست اینگ با این جمله نه‌تنها ماجرا را در ذهن خواننده به حالتی نگران‌کننده و پیچیده تبدیل می‌کند، بلکه مسئله‌های عمیق زندگی و هویت انسانی را به تمامیت آشکار می‌کند.

در “تمام آنچه هرگز به تو نگفتم”، ما شاهد روایتی از زندگی غم‌انگیز یک دختر نوجوان هستیم که از لحظه‌ی تولد خود، خود را در محیطی از فشارها و انتظارات زندگی می‌یابد. خانواده‌ای که باید توجه خود را به پیرامونشان اختصاص دهند. مرگ لیدیا در سال ۱۹۷۷ رخ می‌دهد و داستان به دو دهه مختلف، دهه ۶۰ و ۷۰ برمی‌گردد. پدر خانواده، جیمز، یک چینی متولد آمریکاست که در دانشگاه تدریس می‌کند و همسرش یک زن آمریکایی است که رویای تبدیل شدن به پزشک را دنبال می‌کند، اما به دلیل ازدواج و بچه‌دار شدن، دانشگاه را ترک می‌کند. سلست اینگ در این کتاب به تفاوت‌های فرهنگی و نژادی در زمان‌های مختلف و چالش‌های خانواده‌های چندملیتی پرداخته و نشان داده که این تفاوت‌ها چگونه می‌توانند روابط خانواده را تحت فشار قرار دهند.

“تمام آنچه هرگز به تو نگفتم” در واقعیت به عدم درک خواسته‌ها و آرزوهایی اشاره دارد که باعث فاصله‌گیری اعضای یک خانواده از یکدیگر می‌شود. شخصیت لیدیا در این رمان به گونه‌ای معصومانه ترسیم شده است که خواننده را وادار به هم‌دردی و تطبیق با او می‌کند. حتی وقتی او دروغ می‌گوید و رازهایی دارد که خانواده‌اش از آن بی‌خبر است، خواننده نمی‌تواند از نقطه نظر او دوری کند. این کتاب به نثری شگفت‌انگیز، ماجراهای یک خانواده چندملیتی و تبیین تفاوت‌ها و مشکلات نژادی در طول دهه‌های گذشته را نمایان می‌کند.

برای دانلود کتاب تمام آنچه هرگز به تو نگفتم روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک دانلود تمام آنچه هرگز به تو نگفتم

Related Posts

کتاب ما شروعش می کنیم
خلاصه کتاب ما شروعش می کنیم این کتاب دنباله کتاب «ما...
Read more
کتاب عادت های اتمی
خلاصه کتاب عادت های اتمی خرده عادت‌ ها -> تغییرات کوچک...
Read more
چرا قیمت طلا در ایران روز به...
افزایش قیمت طلا در ایران و در سایر کشورها ممکن...
Read more
چرا صیغه در بین اهل سنت حرام...
صیغه یا متعه، در اسلام به ازدواج موقت یا مؤقت...
Read more

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. با تشکر از زحمات شما در رابطه با اهمیت دادن به علم و دانش و بیداری انسانها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا