عمومی

دانلود رایگان قسمت هشت فصل سوم پوست شیر

فصل 3، قسمت 8 سریال پوست شیر ​​چهارشنبه، 30 آوریل ساعت 20:00 به وقت ایران پخش می شود. شما می توانید در دانلود فصل سوم قسمت هشتم سریال پوست شیر ​​آخرین قسمت این سریال جذاب با ما همراه باشید. برای دانلود سریال پست شیر ​​فصل سوم قسمت هشتم (آخرین قسمت از سریال پست شیر) به کارگردانی جمشید محمودی، تهیه کنندگی نوید محمودی، نویسندگی جمشید محمودی و رضا بهاروند روی لینک زیر کلیک کنید . در ادامه با وورلدایونتس همراه باشید.

دانلود قسمت آخر پوست شیر

قسمت اخر پوست شیر چگونه گذشت ؟

بازیگران لایک شهاب حسینی، هادی حجازی فر، پردیس احمدیه، پانته آ بهرام، بابک کریمی، مهرداد صدیکیان، علیرضا کمالی، زیلا شاهی، آناهیتا افشار، علی اسیوند و بسیاری دیگر در سریال پوست شیر ​​ایفای نقش کرده اند.

قسمت 24( Lionskin)  قسمت هشتم و پایانی فصل سوم پوست شیر ​​فیلم نت چهارشنبه 30 آوریل 1402 ساعت 20 پخش می شود. روایت و صحنه هایی از قسمت 24 سریال پوست شیر فصل سوم، قسمت هشتم سریال پوست شیر، زندگی نعیم و داستان پدری را دنبال می کند که به دنبال فرزندش است اما خبری از او ندارد. قسمت هشتم فصل سوم سریال پوست شیر ​​کی پخش میشه؟ فیلم پست شیر ​​چهارشنبه 30 فروردین 1402 ساعت 20 از سایت های فیلم نت و گهر قابل مشاهده و خرید خواهد بود.

در تاریخ 30 آوریل ساعت 20:00 به وقت ایران، قسمت 8 و پایانی فصل 3 سریال “پوست شیر” به کارگردانی جمشید محمودی و تهیه کنندگی نوید محمودی پخش خواهد شد. شما می توانید آخرین قسمت این سریال جذاب را با بازیگرانی همچون شهاب حسینی، هادی حجازی فر، پردیس احمدیه، پانته آ بهرام، بابک کریمی، مهرداد صدیکیان، علیرضا کمالی، ژیلا شاهی، آناهیتا افشار، علی اصیوند، علیرضا استادی، احسان امانی، فرید سجادی حسینی، بهرام ابراهیمی و رویا زاده جاوه نیا دانلود کنید. این سریال در ژانر اجتماعی تولید شده است و روایتی از زندگی نعیم و داستان پدری را روایت می‌کند که به دنبال فرزندش است اما خبری از او ندارد. شما می توانید این قسمت را از سایت های فیلم نت و گهر تهیه کرده و مشاهده کنید.

پوست شیر

با توجه به اینکه قسمت هشتم سریال پوست شیر، آخرین قسمت این سریال جذاب است، علاقمندان به دنبال داشتن خاتمه داستان این سریال، می توانند با مراجعه به سایت های فیلم نت و گهر، فصل سوم و همچنین قسمت هشتم سریال پوست شیر را دانلود و مشاهده کنند.

در این قسمت از سریال پوست شیر، شاهد روایتی از زندگی نعیم هستیم که پدری است که به دنبال فرزندش، ساحل است. در این بین، نعیم با مشکلاتی روبرو می شود که برای پیدا کردن فرزندش باید آن ها را رفع کند. همچنین در این قسمت، نگاهی به گذشته پلیس دیگر نیز پرداخته می شود که برای رسیدن به هدفش، به مشکلاتی برخورد کرده است.

بازیگرانی مانند شهاب حسینی، هادی حجازی فر، پردیس احمدیه، پانته آ بهرام، بابک کریمی، مهرداد صدیکیان، علیرضا کمالی، ژیلا شاهی، آناهیتا افشار، علی اصیوند، علیرضا استادی، احسان امانی، فرید سجادی حسینی، بهرام ابراهیمی و رویا زاده جاوه نیا، در سریال پوست شیر ​​نقش آفرینی کرده اند و به خوبی داستان را به تصویر کشیده اند.

بنابراین، علاقمندان به سریال های ایرانی و دوستداران داستان های پرهیجان و هیجان انگیز، می توانند با دانلود فصل سوم و قسمت هشتم سریال پوست شیر، خاتمه داستان را به دست آورده و از ماجراهای جذاب آن لذت ببرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا