رمان و داستان

دانلود کتاب کیمیاگر

کیمیاگر

“کیمیاگر” یک رمان نوشته پائولو کوئلو است که در سال 1988 منتشر شد. داستان اصلی کتاب درباره‌ی یک چوپان است که با زندگی دست و پنجه نرم می‌کند و به دنبال یافتن یک سرنخ برای یافتن گنجی است تا بتواند زندگی خود را تغییر دهد . در ادامه با وورلدایونتس همراه باشید.

خلاصه‌ای از داستان کتاب “کیمیاگر” به شرح زیر است:

سانتیاگو، یک چوپان ساده در اسپانیا، رویاهای خود را از یافتن گنجی در پیرامون صحرای مصر می‌بیند. او به دنبال راهی برای تعبیر این رویاها و یافتن گنج است. در این راه، او با انواع شخصیت‌ها و ماجراهای مختلفی روبرو می‌شود. زندگی دست در دست هم می دهد ، تا شخصیت اصلی داستان به گنج خود دست یابد . اما یک سوال اصلی وجود دارد ، گنچ کجاست ؟

سانتیاگو سفر خود را با ملاقات مردی  شروع می‌کند که خود را “کیمیاگر” معرفی می‌کند و به او در یافتن گنجش کمک می‌کند. در طول سفر، سانتیاگو با یک شاهزاده، یک مرد معجزه‌گر، و یک زن عاشق آشنا می‌شود. او با استفاده از آموخته‌های خود و با تجربه‌هایی که در طول سفر بدست می‌آورد، تلاش می‌کند تا معنای واقعی زندگی و جستجوی خود را درک کند.

سانتیاگو در طول سفرش با تلاش برای تحقق رویاهایش، با چالش‌ها و موانع زندگی روبرو می‌شود و به ارزش‌های حقیقی زندگی دست می یاد . نویسنده با استفاده از الگوهای اسطوره‌ای و ارمغان‌های کیمیاگری، درباره‌ی تحول و رشد شخصیت اصلی کتاب، سانتیاگو، توضیح می‌دهد.

کیمیاگر

نویسنده : پائولو کوئلو

سال انتشار : 1988

لینک دانلود کتاب کیمیاگر کیمیاگر

 

Related Posts

چگونه در دوران بارداری زیبا باشیم؟
دوران بارداری یکی از مهم ‌ترین دوران‌های زندگی زنان است....
Read more
کدام ارز دیجیتال را بخرم ؟
ارزهای دیجیتال یا همان ارزهای الکترونیکی، ارزش پولی را به...
Read more
لیست کامل غذا های ایرانی
غذاهای ایرانی مرغوبیت و اصالت خاص خود را دارند. این...
Read more
زندگی به سبک بازماندگان نخستین
بازماندگان نخستین یا اولین انسان‌ها که برای بقا در طبیعت...
Read more

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا