رمان و داستان

کتاب ربه کا

کتاب بخوانیم!!

خلاصه رمان ربه کا

این رمان داستان زندگی یک دختر جوان به نام خانم دووینتر است، که ندیمه‌ی یک زن ثروتمند است. خانم دووینتر با ماکسیم دووینتر، مرد میانسال و ثروتمندی که تازه همسرش را از دست داده، در یک هتل ییلاقی آشنا می‌شود و پس از مدتی با او ازدواج می‌کند. ورود خانم دووینتر به خانه‌ی ماکسیم و زندگی در عمارت او، سرنوشت مسحورکننده‌ای را برای او آغاز می‌کند. برای خواندن کتاب های بیشتر با وورلدایونتس همراه باشید.

زمانی که خانم دووینتر به خانه جدیدش می‌آید، به تدریج به شخصیت و زندگی بانوی اول این خانه مشتاق می‌شود. در آغاز داستان، او تلاش می‌کند تا از شنیده‌های مردم خانه به هویت رازآلود ربکا برسد. اما هنگامی که تلاش می‌کند تا مانند ربکا رفتار کند، تناقض‌ها و تضادهای عجیبی را متوجه می‌شود، و اینجاست که چالش اصلی داستان آغاز می‌شود.

خواننده رمان عاشقانه ربکا، درگیر فضاسازی بی‌نظیر داستان دافنه دو موریه می‌شود و تا زمانی که هویت واقعی ربکا را کشف نکند، نمی‌تواند دست از خواندن بردارد و کتاب را به زمین بگذارد. جذابیت این داستان در این است که ربکا از جانبی زنده نیست، اما شخصیت او به گونه‌ای پرداخته و تاثیرگذار روایت می‌شود که خواننده حضور او را در طول داستان حس می‌کند.

برای دانلود فایل پی دی اف روی لینک زیر نگه دارید با باز شدن منو دکمه دانلود رو بزنید تا فایل به آسانی رو گوشی شما دانلود شود.

لینک دانلود کتاب ربه کا

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا