رمان و داستان

دانلود رایگان کتاب هر دو در نهایت میمیرند

کتاب “هر دو در نهایت می‌میرند” نوشته‌ی آدام سیلورا یکی از محبوب‌ترین آثار او و به عنوان بهترین کتاب سال توسط بسیاری از مجلات و وب‌سایت‌ها شناخته شده است. در این داستان، ما با دو نوجوان به نام متیو و روفئوس آشنا می‌شویم که با همدیگر آشنا نیستند، اما سرنوشت مشترکی دارند، چرا که هر دو آن‌ها فقط یک روز دیگر زنده خواهند بود. برای خواندن کتاب های بیشتر با وورلدایونتس همراه باشید.

در این داستان، متیو و روفئوس با مفهوم زمان باقی‌مانده تا زندگی‌شان به دنیا آمده‌اند، آشنا می‌شوند. این کتاب به شیوه‌ای شگفت‌آور، ما را در دنیای آن دو نوجوان پیچیده و جذاب می‌کشاند. آنها با تصمیمی مهم مواجه هستند، چگونه روز آخر زندگی‌شان را سپری کنند؟ به این منظور، یک برنامه به نام “آخرین دوست” وجود دارد که فرصتی برای پیدا کردن دوست جدید در آخرین روزهای زندگی را فراهم می‌کند.

“هر دو در نهایت می‌میرند” کتابی پراحساس و فلسفی است که به ما یادآوری می‌کند که مرگ جزئی از زندگی است و عشق بدون ریسک و فقدان معنایی ندارد. این داستان ما را به چالش می‌کشد تا در مورد معنای واقعی زندگی و ارزش روزهای ما فکر کنیم. با خواندن این کتاب، شما نه تنها احساس گریه و اندوه خواهید کرد، بلکه قدرت زندگی را نیز بازنگری خواهید کرد و شور و سرزندگی را بیشتر از همیشه احساس خواهید کرد.

برای دانلود کتاب هر دو در نهایت میمیرند روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک دانلود کتاب هر دو در نهایت میمیرند

Related Posts

دانلود رایگان کتاب معجزه ی شکر گزاری
کتاب "معجزه شکرگزاری"، ترجمه‌ی کتاب "The miracle of gratitude" نوشته‌ی...
Read more
کتاب راز دختران موفق
خلاصه کتاب راز دختران موفق کارا الویل لیبا در کتاب راز...
Read more
کتاب دختری که رهایش کردی
قسمتی از کتاب " دختری که رهایش کری " ولی بعضی...
Read more
عجیب ترین میوه های دنیا
جهان پر از میوه های خوشمزه و مفید است که...
Read more

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا