عجایب

مشاهده حیوان عجیب در بهشت زهرا

با ما با عجایب همراه باشید

(Meles) یک گورکن است، این حیوان که یک حیوان پستاندار است. گورکن در ایران و مناطق دیگری از جهان پراکنده است. این حیوان بدنی نسبتاً تنومند و پاها و دم کوتاه دارد. صورت آن بلند و پوزه باریک است و دارای دندان های پیشین خوب و دندان نیش کوتاه و خمیده است. با وورلدایونتس همراه باشید.

در پاها، به ویژه در پاهای جلو، چنگال‌ها رشد کرده و برای حفر کردن زمین استفاده می‌شود. روند زندگی گورکن شبیه به شرایط زندگی شما می‌ باشد. آنها شبانه فعالیت می‌کنند و ممکن است در روز برای آفتاب ‌گرفتن یا شکار به خارج از لانه بروند. گورکن‌ها از مواد غذایی مختلف، از جمله حشرات و لاروها، جوندگان، خزندگان، قورباغه‌ها، پرندگان، تخم‌ها و لاشه‌های حیوانات مختلف تغذیه می ‌کنند.

با توجه به شایعات ارائه شده ، درباره حضور یک گورکن در محوطه بهشت زهرای مشهد  را تکذیب کرده است. مدیرعامل سازمان بهشت زهرا اظهار کرده است که گورکن نمی‌ تواند به اجساد دفن شده دسترسی پیدا کند زیرا سازه قبور از نوع بتنی است و جانور موذی امکان دسترسی به آن را ندارد.

همچنین، شاهچراغی، خبرنگاری که این خبر را منتشر کرده بود، این شایعه را یک سرگرمی برای برخی افراد توصیف کرده و مطمئن کرده است که هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

اما در رابطه با این حیوان می توان گفت این حیوانات اسم گورپال دارند که علاقه زیادی به جسم تازه مرده انسان دارند. از این جهت می توان گفت حیوانی که مشاهده کردید گورپال بود که در حال تلاش برای خوردن جسد انسان داشت . این حیوانات در شب به مزار های تازه حمله می کند . این اتفاق بیشتر در روستا ها رخ می دهد . اما به دلیل کمبود غا ممکن است این حیوان به شهر و بهشت زهرای تهران نیز وارد شود .

همچنین برخی دیگر معتقدند که دو حیوانی که به بهشت زهرا در خرداد ماه سال 1402 حمله کردند . دو عدد روباه بودند که به دلیل جهش ژنتیکی تغییر شکل داده اند و فاقد پوست و مو هستند . اما بر اساس شواهد موجود احتمال اینکه این دو حیوان گورکن باشند بسیار زیاد است.

فیلم دیده شدن دو حیوان عجیب در بهشت زهرا

Related Posts

معروف ترین خیابان های کیش
جزیره کیش که در خلیج فارس واقع شده است، یک...
Read more
عجیب ترین شهرهای ایران
شهرها، به عنوان قسمت‌هایی از جامعه، هرکدام با ویژگی‌ها و...
Read more
دانلود رایگان تمام آنچه هرگز به تو...
"تمام آنچه هرگز به تو نگفتم" یک رمان بسیار ساده...
Read more
نظریه صادق هدایت در مورد عشق چیست...
دکتر صادق هدایت، نویسنده و روشنفکر ایرانی بود که عمدتاً...
Read more

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا